KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 16737242
nr 1673 7242
Kopparstick
2 st, Jacob Sandrart efter David Klöcker Ehrenstral, Carl XI/ Carl X. Bildmått: 43x40 cm, yttermått inklusive ram: 60x53 cm
Kondition: slitage, fuktskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2025
kl 19:52:29
17/1 20:38:04